Choroby związane z paleniem tytoniu wywołują niepokój wśród lekarzy i pacjentów

Choroby związane z vapingiem powodujące niepokój wśród lekarzy i pacjentów

Posted by Marihuana Doctors on 09/17/2019 in Medyczna Marihuana

Zaktualizowano 16 sierpnia 2020 roku. Treść medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

W odpowiedzi na wysyp hospitalizacji i zgonów związanych z paleniem, niektórzy lekarze przepisujący medyczną marihuanę mówią swoim pacjentom, aby zrezygnowali z wapowania i zamiast tego palili jointa. Centers for Kontroli i Zapobiegania Chorób potwierdziło 380 przypadków ciężkich chorób układu oddechowego i sześć zgonów związanych z paleniem nikotyny lub marihuany. Eksperci nie wiedzą nie wiedzą, czy winowajcą jest nikotyna lub marihuana w produktach do palenia, ani nie nie ustalili, co wywołuje choroby. Jedną z możliwych przyczyn, która jest badana jest zagęszczacz do soków, octan witaminy E. Większość ekspertów uważa, że produkty które sprawiają, że ludzie chorują, są kupowane nielegalnie na ulicy, a nie w a nie w aptekach. Chociaż nie ma federalnych regulacji dotyczących produktów marihuany sprzedawanych w aptekach, każdy stan, który zalegalizował rekreacyjną lub medyczną marihuanę ma swój własny zestaw zasad.

Według artykułu z USA Today, "Właściciele firm sprzedających marihuanę mówią, że są niesprawiedliwie krytykowani przez rządowych regulatorów i alarmistyczne media, które nie potrafią odróżnić między legalnymi produktami na licencji państwowej a produktami z czarnego rynku, które są całkowicie nieuregulowane."

Powiązane artykuły

Nasz partner

Wysoka jakość obsługi, szybki kontakt i sprawna wysyłka - sprawdź nas!