Gotowanie z marihuaną: Gourmet Ganja Grilled Cheese z karmelizowaną cebulą, jabłkami i orzechami włoskimi

Gotowanie z marihuaną: Gourmet Ganja Grilled Cheese z karmelizowaną cebulą, jabłkami i orzechami włoskimi

Posted by Marihuana Doctors on 09/06/2010 in Przepisy

Zaktualizowano 7 października 2020. Zawartość medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Poziom trudności: Umiarkowany

Ten pikantny medyczny jadalny posiłek wykorzystuje zarówno masło roślinne, jak i olej z konopi indyjskich, aby stworzyć pyszny sposób na leczenie. Zapomnij o zwykłym starym grillowanym serze. Spróbuj tej wersji dla smakoszy, która zawiera karmelizowaną cebulę, jabłka i orzechy włoskie.

Składniki

Wskazówki

    Gotować cebulę, olej z konopi i sól na dużej, nieprzywierającej patelni na średnim ogniu przez około 15 minut, mieszając od czasu do czasu. (Możesz użyć masła do garnka, jeśli nie masz oleju z konopi). Zmniejsz ogień i gotuj przez 30 minut lub do momentu, gdy cebula będzie średnio brązowa, mieszając od czasu do czasu. Dodaj więcej oleju, jeśli zaczną się kleić. Dodaj ocet balsamiczny i gotuj dodatkowe 15 minut. Zdejmij z ognia. Włączyć brojler. Umieść patelnię nadającą się do piekarnika na palniku na średnim ogniu. Jeśli nie masz patelni nadającej się do piekarnika, możesz owinąć rączkę folią aluminiową. Posmaruj masłem kajmakowym jedną stronę każdej kromki chleba. Umieść 2 kawałki chleba na patelni, posmarowaną masłem stroną do dołu. Ułóż na chlebie warstwę karmelizowanej cebuli, posyp orzechami, następnie warstwę jabłek, a na koniec dodaj ser. Gotuj kanapki, aż spód chleba będzie złotobrązowy. Umieść patelnię pod brojlerem tylko do momentu, aż ser się roztopi, sprawdzając często. Zdejmij patelnię z brojlera i postaw z powrotem na kuchence na średnim ogniu. Na kanapki nałóż drugi kawałek chleba, kładąc go posmarowaną masłem stroną do góry. Odwróć kanapki i smaż, aż chleb stanie się złotobrązowy od spodu.

Uwaga: Przed wykonaniem tego przepisu lub jakiegokolwiek innego przepisu dotyczącego medycznej marihuany, musisz najpierw upewnić się, że jesteś w zgodzie z prawem stanowym. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest uzyskanie rekomendacji medycznej marihuany od wykwalifikowanego lekarza. Nie jesteś pewien, gdzie znaleźć lekarza od marihuany? MarijuanaDoctors.com może pomóc. Mamy największą bazę danych lekarzy marihuany we wszystkich legalnych stanach. Zarezerwuj wizytę już dziś i zdobądź lek, którego potrzebujesz!

Powiązane artykuły

Nasz partner

Wysoka jakość obsługi, szybki kontakt i sprawna wysyłka - sprawdź nas!