Dowiedz się, jak zrobić kulki z marihuany dzięki pokazom gotowania na żywo na Instagramie

Dowiedz się, jak zrobić kulki z marihuaną dzięki pokazom gotowania na żywo na Instagramie

Posted by Marihuana Doctors on 05/05/2020 in Medyczna Marihuana

Zawartość medyczna sprawdzona przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Marihuana i gotowanie, dwa najpiękniejsze słowa na świecie, które łączą się w coś absolutnie magicznego. Tą magią są przekąski. Dla tych, którzy nie są świadomi, że są to produkty spożywcze nasączone kannabinoidami. Marihuana może być ciastkami, ciasteczkami, makaronami i wieloma innymi produktami. Dowiedz się, jak zrobić edibles z nami i naszymi sławnymi gośćmi z kuchni!

MarijuanaDoctors.com, zaufany zasób dla konsumentów i lekarzy w branży medycznej marihuany, rozpoczął cotygodniową serię demo edibles na swoim kanale Instagram na żywo. W każdy piątek o 4:20 EST, zwolennicy mogą dowiedzieć się, jak zrobić przekąski od ekspertów w tej dziedzinie, czasami włączając w to szefów kuchni z kulinarnej społeczności marihuany, którzy dostarczą wskazówek i trików oraz omówią własne (bardziej zaawansowane) przepisy.

W zeszłym tygodniu nastąpiło oficjalne rozpoczęcie serii, a pierwszy szef kuchni MarijuanaDoctors.com współpracował z niesamowitym szefem kuchni Charlesem Webbem (Chef CW), ekspertem w dziedzinie używania produktów z konopi do tworzenia mistrzowskich posiłków, które są zarówno zdrowe, jak i pyszne. Pokazał on widzom, jak stworzyć prosty przepis na cannabutter (masło z konopi), ponieważ zawsze dobrze jest zacząć od podstaw. Używając cannabutter jako bazy, można stworzyć dowolną liczbę niesamowitych przepisów.

Odwiedź nas w piątki o 4:20 EST, aby uzyskać wspaniałe wskazówki, sztuczki i demonstracje, jak tworzyć niesamowite przepisy z konopi!

O szefie kuchni Charlesie Webbie

Chef Charles Webb lub "Chef CW" jest przedsiębiorcą zajmującym się żywnością i napojami, który pracuje nad tworzeniem treści cyfrowych, począwszy od jego mającej się wkrótce ukazać serii mikro treści #chefontour, a skończywszy na współpracy z firmami w celu budowania świadomości ich marki w przestrzeni cyfrowej. Szef kuchni CW miał w swoim życiu 92 miejsca pracy w 9 krajach, od Nomy w Kopenhadze, niegdyś najlepszej restauracji na świecie, po 2-gwiazdkową restaurację Michelin Era Ora i prywatną pracę na Lazurowym Wybrzeżu, by wymienić tylko kilka... Konopie indyjskie były dla niego kolejnym "pivotem", który pozwolił mu na pracę na różnych stanowiskach, łączących w sobie najlepsze cechy obu światów. Mieszka w Chicago i Austin, ale podróżuje po całym świecie, odkrywając, gotując i tworząc! Aby uzyskać więcej informacji lub po prostu śledzić chefcharleswebb instagram lub www.chefcharleswebb.com

O MarijuanaDoctors.com

W tym miesiącu MarijuanaDoctors.com jest zaufanym źródłem dla konsumentów i lekarzy w branży medycznej marihuany. Platforma MarijuanaDoctors.Com jest pionierem na rynku medycznej marihuany, łącząc ponad 40 procent populacji pacjentów medycznej marihuany. MarijuanaDoctors.Com zapewnia pacjentom nie tylko dostęp do certyfikowanych lekarzy i poradni, ale także dostęp do wszystkich istotnych informacji na temat ich programu medycznej marihuany, w tym ciągłych aktualizacji prawa stanowego i warunków kwalifikujących.

MarijuanaDoctors.com wystartowała w 2009 roku z misją zapewnienia pacjentom przejrzystości, demistyfikując proces uzyskiwania medycznej marihuany. Strona umożliwia konsumentom zapoznanie się z aktualnym stanem prawnym, informacjami o programie i szczegółowymi profilami z ocenami i opiniami o wszystkich wymienionych gabinetach. Pacjenci mogą również znaleźć lokalne poradnie w swojej okolicy, co sprawia, że MarijuanaDoctors.Com jest doświadczeniem omnichannel z przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

Powiązane artykuły

Nasz partner

Wysoka jakość obsługi, szybki kontakt i sprawna wysyłka - sprawdź nas!