East Coast Farm pierwszą uprawą marihuany pod gołym niebem

East Coast Farm pierwszą uprawą marihuany pod gołym niebem

Posted by Marihuana Doctors on 10/09/2019 in Medyczna Marihuana

Zaktualizowano 16 sierpnia 2020 roku. Zawartość medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Farma w Maryland jest pierwszą na Wschodnim Wybrzeżu, aby z powodzeniem uprawiać marihuanę na zewnątrz w celu legalnej sprzedaży, co jest trudnym wyczynem w tym wilgotnym, zmiennym klimacie. Hodowcy ze Wschodniego Wybrzeża zazwyczaj używają magazynów i szklarni, w przeciwieństwie do swoich kolegów z Zachodniego Wybrzeża, ale Uprawa na zewnątrz w słońcu sprawia, że rośliny są zupełnie inne. Jak powiedział jeden powiedział Washington Post, "Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś satysfakcji z dojrzałego, dojrzałego, uprawianego na słońcu pomidora z farmerskiego rynku, to możesz docenić różnicę między marihuaną uprawianą na zewnątrz i wewnątrz." (Niektórzy eksperci nie zgadzają się, że istnieje (Niektórzy eksperci nie zgadzają się, że istnieje duża różnica w jakości między konopiami uprawianymi w pomieszczeniach i na zewnątrz).

Uprawa outdoor jest zdecydowanie tańsza, ponieważ nie płacisz za całego sprzętu potrzebnego do kontrolowania "siły bryzy, pH wody wody, długości fal, czasu trwania i intensywności światła", jak podaje Washington Post. Washington Post.

Mackie Barch, który jest właścicielem firmy zajmującej się uprawą medycznej marihuany, Culta, która prowadzi farmę, ma nadzieję obniżyć koszty o jedną trzecią dzięki uprawie na zewnątrz. na zewnątrz. Niektóre stany nałożyły ograniczenia na uprawę na zewnątrz z powodu Ze względu na obawy dotyczące bezpieczeństwa, takie jak łatwy dostęp do roślin.

Powiązane artykuły

Nasz partner

Wysoka jakość obsługi, szybki kontakt i sprawna wysyłka - sprawdź nas!