Przepisy na marihuanę: Nalewki z konopi

Przepisy na marihuanę: Nalewki z konopi

Posted by Marijuana Doctors on 06/14/2010 in Przepisy

Zaktualizowano 5 października 2020. Zawartość medyczna sprawdzona przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Poziom trudności: Umiarkowany

Większość pacjentów korzystających z medycznej marihuany wie, że THC zawarte w marihuanie może być ekstrahowane w tłuszczu lub oleju w celu uzyskania jadalnych preparatów, ale czy wiesz, że może być również ekstrahowane w alkoholu, aby uzyskać nalewkę? Nalewki są świetną alternatywą dla palenia marihuany i są stosunkowo proste w wykonaniu.

Nalewka jest roztworem substancji leczniczej (w tym przypadku marihuany) w rozpuszczalniku alkoholowym. Dawka nalewki jest podawana za pomocą kroplomierza lub łyżeczki. Dawkowanie różni się w zależności od pacjenta, ale generalnie typowa dawka wynosi od 3-4 kropli do 2 pełnych kropli. Efekt utrzymuje się przez około 1-2 godziny.

Przed rozpoczęciem leczenia marihuaną, musisz najpierw upewnić się, że jesteś w zgodzie z prawem swojego stanu. Nie masz karty marihuany? MarijuanaDoctors.com posiada największą bazę wykwalifikowanych lekarzy marihuany we wszystkich legalnych stanach. Zarezerwuj wizytę już dziś.

Składniki

Wskazówki

    Zmiel marihuanę drobno za pomocą młynka lub w blenderze. Wypełnić słoik w ¾ marihuaną i gałązkami mięty. Napełnij słoik alkoholem, pozostawiając kilka centymetrów na górze, aby można było wstrząsnąć słoikiem i jego zawartością. Upewnij się, że pokrywka jest szczelnie założona, ponieważ nalewka może się zabarwić. Przechowuj słój w ciemnym, chłodnym miejscu i pamiętaj, aby wstrząsać słojem jeden do dwóch razy dziennie. Przecedzić nalewkę przez drobne metalowe sitko lub ściereczkę do butelki z kroplomierzem.

Powiązane artykuły

Nasz partner

Wysoka jakość obsługi, szybki kontakt i sprawna wysyłka - sprawdź nas!